.

.

Spicely, Органски Сол Бесплатно Тако Леќата, 0.45 Унца

Spicely, Органски Сол Бесплатно Тако Леќата, 0.45 Унца

DEN 100.80

Пристапност
Во достапна форма

Компактен Eco Boxes се еден ПРИМЕРОК големина за неколку порции.Порција големина ќе зависи од нишесте или апликација која се користи.Пожелно износот што треба да се задржи свежината.Уверение USDA Органски, Заверена GF, НЕ ГМО Потврдена, Вегетаријанци, Кошер.Сертификати достапни на Spicely Органски.Минимална пакување користи за да се намали влијанието врз животната средина.Кеси не resealable.Ве молиме проверете го нашиот поголеми димензии за подобра цена по унца вредност.Толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе ќе се спаси.Големина : 0.45 Унца (Пакување од 1).

Главните карактеристики

Избор на клиент