.

.

RV Пропустливи Покрие Опсегот Худ Покрие Motorhome Приколка Додатоци Lockable RV Издувни гасови се Пропустливи Капак, за RV Мобилни Дома (Завртки 10 Компјутери се Вклучени) (Црн

RV Пропустливи Покрие Опсегот Худ Покрие Motorhome Приколка Додатоци Lockable RV Издувни гасови се Пропустливи

DEN 570.00

Пристапност
Во достапна форма

【Стабилна Трајни】RV Пропустливи Маска е направена од премиум влијание/водоотпорна материјал, кој може да обезбеди години на услуга, обезбедува подолг живот. 【Добра Прилагодливост】Работи со големи штекер статични издувните заѕвони капи, погоден за RV, мобилни и произведени домување, compatable со најпопуларните ducted шпоретот/rangehoods, тоа може автоматски се отвораат и затвораат автоматски. 【Софистициран Дизајн】 Карактеристики lockable клипови се спречи внатрешниот размавта од оштетување на себе за време на транспортот. 【Лесно да се инсталира】Доаѓа со 10 компјутери метални навртки. 【ГОЛЕМИНА】1.77 X 5.24 X 11.61 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент