.

.

5 Доброто Бранови Прилагодено за Еднократна употреба Камери, Може да биде Персонализирана, Свадба, Партија

5 Доброто Бранови Прилагодено за Еднократна употреба Камери, Може да биде Персонализирана, Свадба, Партија

DEN 1882.80

Пристапност
Во достапна форма

27 изложеност КОДАК 400 брзина 35 MM боја филм вистински FUJI филм директно од фабриката.Вграден-во со еден допир моќ флеш.Расположливиот камера (за еднократна употреба камера) доаѓа со батерија, подготвени за употреба.Бесплатни шатор картички.Еден за секоја камера.Светло виолетова позадина со светла линија дизајн.Дизајн создадени и произведени во САД од страна на Custom Camera Collection.Снимајте вашиот настан со овие прекрасни Доброто Бранови Расположливиот Камери.За сите видови на настани : Слатка 16, Quinceañeras, Партии, Годишнини, Свадби.Вграден-во со еден допир моќ флеш.27 изложеност КОДАК 400 брзина 35 MM боја филм, батерија, подготвени за употреба, може да содржи обновена камера делови.Бесплатни шатор картички.Еден за секоја камера.Секој камерата е спакуван во јасно polybag.Дизајн создадени и произведени во САД од страна на Custom Camera Collection.

Главните карактеристики

Избор на клиент