.

.

Sebnux Бела LED Капакот Надолу Брод Стерн Светлина Брод Водител на Светлина за Pontoon и Рибарски Брод (12)

Sebnux Бела LED Капакот Надолу Брод Стерн Светлина Брод Водител на Светлина за Pontoon и Рибарски Брод (12)

DEN 945.60

Пристапност
Во достапна форма

Водечка индустрија на Оптички Дизајн : Напредни КОЧАН светло дизајн има стабилни електрични сопственост, брзо ладење функција, осветленост и пониска потрошувачка на енергија.Високо видливост : Сите околу 3 NM сигурен 5000 K бела осветлување обезбедува брод е високо видливи на темната ноќ за да се избегне морски несреќа.Груби IP66 Водоотпорен Дизајн : Build-во силиконски запечатени водоотпорен прстен insulates штета од влага и да го продолжи работното време на сијалица.Морски Одделение Материјал : Анти УВ PE66 база и висока отпорност на превенција цевка од нерѓосувачки челик може да се прошири брод стерн светлина услуга живот.Свитка Надолу Дизајн : 180° прилагодливи монтирани база може да ги задоволи било каква употреба сценарио.Големина : 12".

Главните карактеристики

Избор на клиент