.

.

Монтереј Клубот на Жените Солидна Rhinestones Вградени Поло Маица #2438

Монтереј Клубот на Жените Солидна Rhinestones Вградени Поло Маица 2438

DEN 546.00

Пристапност
Во достапна форма

97% Полиестер, 3% Spandex.Патент затворање.Кратко sleeve дизајн.Невидливи пред патент затворање за прилагодливи удобност со пати-во текот јака.Rhinestones вградени акценти заедно фуста и јака за стилски заврши.Изведба водат ткаенина конструкција за удобност и зголемена мобилност.Нашиот потпис Сува Замав влага-wicking ткаенина суши пот брзо за да се задржи за да се исуши.Стандард одговара за релаксирано, лесно се чувствуваат.Појавување На : Без Ракави #2440. Монтереј Клуб е активен начин на живот бренд кој беше понудата на квалитетни-управувано, високи перформанси мажи и жени облека од 1987 година. Монтереј Клубот на Жените Солидна Rhinestones Вградени Поло Маица #2438.

Главните карактеристики

Избор на клиент