.

.

SL Дух Лен Дома EST. 1988 Зеленило Колекција чаршаф Set - Ултра Меки, Лесни & Дише Ткаенини, Двојно Бранеа Микрофибер за Додаде Мекост, Кралот, Бела Taupe

SL Дух Лен Дома EST. 1988 Зеленило Колекција чаршаф Set - Ултра Меки, Лесни & Дише Ткаенини, Двојно Бранеа Микрофибер

DEN 911.28

Пристапност
Во достапна форма

Микрофибер.ВКЛУЧУВА : (1) Рамен лист, (1) Опремени лист, (2) Pillowcases.КАРАКТЕРИСТИКИ : Двојно Бранеа Ткаенина Исклучително Мазна и Супер Меки на Допир, Навремено Отпорни, Не-Pilling и за Полесно да се Грижи За.МАТЕРИЈАЛ : Направен од 100% Супер Меки Микрофибер Полиестер.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : Машина Перат за Лесно Грижа, Машина за Миење Ладно, Одделно, Нежен Циклус Собори Сува Ниска, Не Кајгана.ДИМЕНЗИИ : Опремени Лист (78" x 80"), Рамен Лист (102" x 108"), Pillowcases (20" x 40").Боја : Taupe Бела | Големина : Кралот.

Главните карактеристики

Избор на клиент