.

.

Мојот Бог е Посилна Од Леукемија Преживеан T-Shirt

Мојот Бог е Посилна Од Леукемија Преживеан T-Shirt

DEN 623.76

Пристапност
Во достапна форма

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Дали знаете некој се борат со Леукемија?Облечен ова може да помогне да се шири свеста и да се покаже поддршка на оние кои се засегнати.Ова е одличен подарок за Леукемија борци, преживеани и засегнати поединци на Леукемија на Свеста месец.Дизајн карактеристики "Мојот Бог е посилна од Леукемија" покажуваат на светот дека Христос; ние сме посилни.Кристијан/преживеан дизајн е совршен подарок за Христијаните, верници, и Христос-следбеници.Тие не се сами во оваа битка.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Дали знаете некој се борат со Леукемија?Облечен ова може да помогне да се шири свеста и да се покаже поддршка на оние кои се засегнати.Ова е одличен подарок за Леукемија борци, преживеани и засегнати поединци на Леукемија на Свеста месец.Дизајн карактеристики "Мојот Бог е посилна од Леукемија" покажуваат на светот дека Христос; ние сме посилни.Кристијан/преживеан дизајн е совршен подарок за Христијаните, верници, и Христос-следбеници.Тие не се сами во оваа битка.

Главните карактеристики

Избор на клиент