.

.

FHQueen Жените Тренерки 2 Парче Облека Секојдневен Долг Ракав Пот Одговараат на Спортски Џогирање Одговара Сет

FHQueen Жените Тренерки 2 Парче Облека Секојдневен Долг Ракав Пот Одговараат на Спортски Џогирање Одговара Сет

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени.Рака Мие Само.Повик тренерки сет за жените лесни комплетна поштенски трчање, џогирање атлетски спортски поставите пот одговараат на 2 парче облека.Големини : Постојат многу големини на овој спорт одговараат сет за жени да се избере : Мало, Средно, Големо, X-Large, XX-Large; За baggy или тесни фитинг, ве молиме проверете ја големината информации во опис на производот пред да го купите.Карактеристики : Жени 2 парче sweatsuit сет со модата јака спортска јакна, долг ракав, голем патент затворање со 2 коса џебови, долго спортски глуждот панталони со еластична drawstring корселе која е лесно да се стави на.Сите дизајн го прават овој спортски облека повеќе мода и класичен.Повод : Разни бои, лесни џогирање одговараат постави одлична за секојдневен носат, секојдневно носење, отворено спортски активности како одење, пешачење, качување ,патуваат, бизнис, датуми и партиите..секоја прилика е совршен во секојдневниот.Рака Мие/Машина За Миење.

Главните карактеристики

Избор на клиент