.

.

Јужна Шампион Фах 2757 Картон Бела Вечера Носат Надвор Кутија, Навивам Врвот, 9 Должина x 5 Ширина x 4 Висина (Случај на 250)

Јужна Шампион Фах 2757 Картон Бела Вечера Носат Надвор Кутија, Навивам Врвот, 9 Должина x 5 Ширина x 4 Висина

DEN 2032.80

Пристапност
Во достапна форма

Рециклираат и compostable.Бел ентериер и екстериер.Automatic (автоматски), 1 парче, навивам врвот.Здрав пакување направени од премиум картон.Направен е во САД од обновливите извори на енергија.Стил : Навивам Врвот | Големина : 9" x 5" x 4" | Боја : Бела.

Главните карактеристики

Избор на клиент