.

.

Lamyanran Ажурирани Рачни Monocular 10x42 High-Definition Ноќ Визија Камерата на Телефонот Фото Еден Очи Очила Отворено Monocular Лесен за Употреба на Отворено (Боја : Default)

Lamyanran Ажурирани Рачни Monocular 10x42 High-Definition Ноќ Визија Камерата на Телефонот Фото Еден Очи Очила

DEN 933.60

Пристапност
Во достапна форма

Сите-оптичко стакло : објективот е направен на 12-слој сите-оптичко стакло материјал.На high-definition поле на гледање од широкопојасен облоги, со просечна светлина на 99.Предупредување : ве Молиме да не ја користите оваа monocular да се погледне на сонцето straightly, во спротивно, тоа ќе се штетни за вашите очи.

Главните карактеристики

Избор на клиент