.

.

ZYIGYI 500 Компјутери за Еднократна употреба Маскара Прачки, Црна Spoolies Eyelash/Веѓа Четка за Очи Lash Продолжување

ZYIGYI 500 Компјутери за Еднократна употреба Маскара Прачки, Црна Spoolies Eyelash/Веѓа Четка за Очи Lash Продолжување

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Црна Кристал Стап, 500 компјутери во пакет.Должина - 4 Инчи за секој.Одделување на трепки пред/по маскара апликација.Нема повеќе clumping.Bendable четка главата на секој агол.Завртка тип-глава -направи корените на трепките повеќе јасни и природни.Лесно да се тркалаат eyelash и чешел веѓа.Боја : Б-Црна.

Главните карактеристики

Избор на клиент