.

.

Laotesi Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Steamer Тенџере, 3-слој Дизајн Мулти-функционални Тенџере, Пареа Риба, Пареа Пунџа, Пареа Зеленчук, Супа Тенџере, Индукција Co

Laotesi Високо Квалитетен не ' Рѓосувачки Челик Steamer Тенџере, 3-слој Дизајн Мулти-функционални Тенџере, Пареа

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

На Steamer е направен од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, што го прави има униформа преносот на топлината.Тешки и трајни храна одделение од нерѓосувачки челик.Висок капацитет : 3-слој дизајн, steamer тенџере може да се сретнат повеќе потреби во исто време.Вклучува една stockpot, 1 s/s steamer insert & 2 рамни steamer рек влошки.Повеќе комбинации : Тоа може да се користи како 3 шешири (3 Ниво 2 Ниво, Едно Ниво), Вклучува 2 заменлив Steamer Коцки.Arched капак дизајн,овозможувајќи ви да имате повеќе готвење простор кога се користи steamer.На транспарентни стаклени капак ќе ти каже готвење процес.Димензии : 30cm, 2 Ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент