.

.

WYXIN Ѓердан,Гроздобер Готски Черепот Љубовта Магија Pendant Neckwear, Европски и Американски Личност Љубовник Прегратка Синџир Pendant Синџир за Мажи Хип Хоп Накит за Подарок(?

WYXIN Ѓердан,Гроздобер Готски Черепот Љубовта Магија Pendant Neckwear, Европски и Американски Личност Љубовник

DEN 240.00

Пристапност
Во достапна форма

Квалитет : 100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Стил : ретро, панк, готски, biker, рок.Подарок : Pendant ѓердан е подготвен за Давање или Примање.Прекрасен подарок за себе, вашето љубовници, вашите пријатели, вашата мајка, ќерка или други луѓе почитувани за да можете на Божиќ Ден, Роденден, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Матура, Свадба, Годишнина, Ангажирање, и какви и да било посебни датуми за вас.Служба : ние нудиме на нашите клиенти со најдобрите накит и најдобра услуга.вашето мислење е движечка сила за нашата подобрување.ние со нетрпение очекуваме да вашата позитивни коментари.додадете ѓердан на листата на желби веднаш!.Почитувани купувачи,добредојдовте на нашата продавница.Име на производ : Ѓердан ,Ѓердан Ѓердан,Clavicle Синџир ,Pendant Necklace Fashion дизајн и уникатен изглед создаде повеќе секси,поставен и уверени изглед за вас,да се создаде уникатен имиџ,и нека ти се најдат на вашиот сопствен стил.Носат прилики : партија, танц, улица, одмор, фестивал, daily Purchase забелешка:ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакување : 1 ѓердан + 1 pendant (opp вреќа пакување).

Главните карактеристики

Избор на клиент