.

.

Глазгов Шкотска Чаши,Бела/Морнарица Внатре

Глазгов Шкотска Чаши,Бела/Морнарица Внатре

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : Нашиот Стандард 11 оз кригла доаѓа во вашиот избор на сите-бело или со боја на рачка и внатрешни работи.Кригла димензии : 3.75" високи x 3" во дијаметар.ИЗДРЖЛИВИ КЕРАМИЧКИ : Силна градба со отпорно на гребење заврши и лесен-зафат рачка за лесно пие.Идеален за топли и ладни пијалоци.МИКРОБРАНОВА & машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Нашите филџани се микробранова безбедно и машина за миење садови безбедно (врвот полица се препорачува).И тие се совршен за под било кафе машина!.ЖИВОПИСНИ ДИЗАЈН : совршен дизајн за да се изразат себе си додека вие уживате во вашиот утро пијалак или да се развивам, со попладне чај.Карактеристики јасни слики во живописни бои, загарантирана да трае.Со еден-на-еден вид на дизајн вие нема да најдете никаде на друго место, овој кригла е совршен подарок за Денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените, Божиќ, родендени, годишнини, пензионирање ?или едноставно да дозволите некој знае дека помислите на нив!.ГАРАНТИРА : Ние нудиме 100% пари гаранција за враќање на, па може да се купи со доверба.Вашето задоволство е нашето ветување, и се враќа/размена се прават лесно ?Увезени за финално производство на локално ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент