.

.

Inglot O2M Дише Помине Глеѓ 652 | 11 ml/0.37 НИ FL МЛ

Inglot O2M Дише Помине Глеѓ 652 | 11 ml/0.37 НИ FL МЛ

DEN 450.48

Пристапност
Во достапна форма

O2 M ПОМИНЕ ЕМАЈЛ – Откријте ја моќта на бојата и додадете карактер на ноктите, имајќи ги во најдобра состојба.СОВРШЕН ИЗБОР на БОЈА – Изберете ја вашата бои од суптилни голи да сенка на класичната црвена и да добијат нокти совршен за секоја прилика.СОВЕТИ & ТРИКОВИ – Користете се со O2 M 'Дише' База за продолжување на животот на маникир и уживајте во напор примена на боја.СОВРШЕН ФИНИШ - Да се пролонгира ефектот на вашиот O2 M 'Дише' Ноктите Глеѓ и да добијат екстра сјај, се користи заедно со O2 M 'Дише' Врвот Грб.НАПРЕДНА ФОРМУЛА - Поради напредни полимер, овој 'дише' формула овозможува на воздухот и водата да помине низ ноктот плоча, одржување на ноктите во најдобра состојба. 11 ml/0.37 НИ FL OZA уникатна колекција на O2 M 'Дише' Ноктите Емајли за убав и здрав изглед на ноктите.Длабоко во боја формула, вклучувајќи напредни полимер, offersspecial својства кои им овозможуваат на водата и воздухот да помине преку ноктите плоча, се должи на porous структура на производот.

Главните карактеристики

Избор на клиент