.

.

Детето Занает Стела 3 Фиока Салон, Мат Бела

Детето Занает Стела 3 Фиока Салон, Мат Бела

DEN 8397.60

Пристапност
Во достапна форма

3 пространа фиоки обезбеди дарежлив простор за складирање.Круг бранеа златни метални копчиња и квалитет топката имајќи фиока глајд модели се потенцира секоја фиока.Направена од бор, МЕДИЈАПАН и иверица фиока кутии за отпорни, ДОЛГОТРАЈНИ изградба.Анти-совет за полнење безбедно придава салон за на ѕид за дополнителна безбедност. 2 годишна гаранција, животниот Век на хардвер.На Арт Деко, инспириран од дизајнот на Детето Занает Стела 3-Фиока Салон ќе донесе еден допир на елеганција и класа на вашиот расадник или соба.На beaded детали и на благодатно се претвори нозе подобрување салон софистициран стил, обезбедување функционален, но сепак убаво парче на мебел.Круг бранеа златни метални копчиња нагласи 3 пространа фиоки кои ги обезбеди дарежлив простор за складирање.Достапни во Дете Занает Мат Бела и нежна сива не-токсични, baby-safe завршува, Стела 3-Фиока Салон парови совршено со други предмети од Стела собирање, создавање на шик и полиран изглед за вашето бебе е расадник.

Главните карактеристики

Избор на клиент