.

.

Carhartt Момчиња Голема Скучна Грб Штала Јакна

Carhartt Момчиња Голема Скучна Грб Штала Јакна

DEN 1248.00

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Snap пред полн замав јакна со печатени руно наредени телото и sherpa јака.Quilted тафт надеж во ракавите.Тројна stitched главниот шевовите, изолирани пред џебови и прилагодливи ракави и се откажат од опашката на дното полите.Carhartt бренд марк етикета на предниот џеб и име ознака етикета на внатрешноста џеб.Snap пред полн замав јакна со печатени руно наредени телото и sherpa Јака.Quilted тафт надеж во ракавите.Тројна stitched главниот шевовите, изолирани пред џебови и прилагодливи ракави и се откажат од опашката на дното полите.Carhartt бренд марк етикета на предниот џеб и име ознака етикета на внатрешноста џеб.

Главните карактеристики

Избор на клиент