.

.

200PCS за Еднократна употреба Маскара Стап Eyelash Четка Апликатори Eyelash Продолжување Додатоци Веѓа Четка Шминка Алатка

200PCS за Еднократна употреба Маскара Стап Eyelash Четка Апликатори Eyelash Продолжување Додатоци Веѓа Четка

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Расположливиот маскара апликатори е направен од високо-квалитет справи и мека најлон влакната.Четка главата е еластична и може да биде малку свиткана во зависност од вашите потреби.Совршено ги изолира трепки пред и по маскара апликација.Сите најлон влакната се спирална форма на крајот, кои може да подобра контрола на маскара и дистрибуирате, рамномерно-без clumping.На маскара стап се користи за да продолжите и да навивам трепките, а исто така може да се користи како чешел за веѓите и трепките.Мали димензии, лесна за носење, погоден за повеќето козметички кеси, можете да го носат во различни прилики, како што се бизнис патувања, свадби, танци, претстави, одмори, итн.Расположливиот маскара стап вклучува 200 eyelash spools, кои се црна, бела, розова и црвена роза (50 парчиња за секоја боја), кои може да се сретнат разни потреби.За да му обезбеди на клиентите со 100% задоволително шопинг искуство, ние нудиме 60-ден наплата или размена на гаранција.Еднократна четка може да заштеди време и да се избегне вкрстена-контаминација.Оваа расположливиот маскара стап може да се задржи вашата маскара далеку од нечистотија.Користете го овој маскара четка за да се направи вашите очи да изгледаат поголеми и повеќе завиткан.

Главните карактеристики

Избор на клиент