.

.

ливада парк Камен Изми Лен Прекривки Сет 3 Парчиња, Кралот Големина 104 инчи x 94 инчи, Перница Шамс 20 инчи x 36 инчи, Врски Затворање Стил, Агол Врски, Супер Меки, Солидни ?

ливада парк Камен Изми Лен Прекривки Сет 3 Парчиња, Кралот Големина 104 инчи x 94 инчи, Перница Шамс 20

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

Оваа чиста постелнина прекривки сет вклучува еден прекривки маска и два шамс.Кралот прекривки покрие големина е 104x92" со две стандардни перница шамс 20x36".Произведено во Кина, со увезени лен влакна од Франција, каде се најдобрите долго главен лен влакна во светот се произведува.Oeko Tex 100 Certifed производот, што значи нула содржат штетни хемикалии.Лесно се грижи.Лен е машина мие со благ детергент.Тоа ќе се добие помек после секое миење.Собори сува на ниска температура топлина.Не е потребно пеглање, освен ако саканиот.Боја : Природна-врски | Големина : Кралот.

Главните карактеристики

Избор на клиент