.

.

Кабинетот Шкафот Вратата Шарки Мебел Подигнете Кочење Капак Размавта Остане Поддршка Хидраулични Шарки Хардвер Алатки Сет

Кабинетот Шкафот Вратата Шарки Мебел Подигнете Кочење Капак Размавта Остане Поддршка Хидраулични Шарки Хардвер

DEN 251.76

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Мебел Hinge DIY Материјали;Woodworking Model Број : Кабинет Зглоб.Боја : Сребро Тон;Виткање големина:87mm x 38mm x 10мм.Отвори големина : 286mm x 30мм х 13mm.тежина:218g.Пакет содржина:1 сет.

Главните карактеристики

Избор на клиент