.

.

Prolinemax Тест Индикатор Носителот Рака 8мм Дијаметар 40mm Матични Dial Индикатор за Мелење Мелница

Prolinemax Тест Индикатор Носителот Рака 8мм Дијаметар 40mm Матични Dial Индикатор за Мелење Мелница

DEN 814.80

Пристапност
Во достапна форма

Тест Индикатор Држачот.Дијаметар : 8мм (5/16").Повеќето корисни за центрирање дупки на мелење машини; Dial Индикатор НЕ е Вклучен.Тест индикатор носителот рака со 8мм дијаметар x 40mm долго матични.Испорака Тежина : 5 унци.Тест Индикатор Holder Diameter : 8мм (5/16")Матични : 40mm (1-9/16")Повеќето корисни за центрирање дупки на мелничката machines Test индикатор носителот рака со 8мм дијаметар x 40mm долго stem Dial Индикатор НЕ Included Shipping Тежина : 5 унци.

Главните карактеристики

Избор на клиент