.

.

Елитниот Креации Грав Торба Стол за Деца, Тинејџери и Возрасни Вклучува Пренослив и Машина Перат Маска, 38in - Large, Платно Мулти-обоени Цвеќе на Сива

Елитниот Креации Грав Торба Стол за Деца, Тинејџери и Возрасни Вклучува Пренослив и Машина Перат Маска, 38in

DEN 767.76

Пристапност
Во достапна форма

Памук Смеса.ПРЕМИУМ BEANBAGS : Елитниот грав кеси се трајни, ултра меки и се полнети со удобен полистирен, грав и сите имаат отстранлив перат покрива.ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Мерење 38 х 38 х 27 во нашите грав кеси се одличен за сите, од возрасен на детето.ЗАБАВА МЕБЕЛ : Од канцеларија до playroom или спални соби, нашите столици се одличен прилог на секоја соба.ЧУВАЈТЕ ГО на ЧИСТА : Сите наши Елитниот Грав Кеси доаѓаат со отстранлив/перат опфаќа кои повеќето конкуренти не се нудат.ОТСТРАНЛИВ СТИЛСКИ ОПФАЌА : Изберете од над огромен избор на бои и модели за едно дете, дете, тинејџер или возрасни.Стил : 38in - Large | Боја : Платно Мулти-обоени Цвеќе на Сива боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент