.

.

Тревник & Градинарски Производи LG 6278 Овошни & Растителни Системски Почвата Drench Литри

Тревник & Градинарски Производи LG 6278 Овошни & Растителни Системски Почвата Drench Литри

DEN 1886.40

Пристапност
Во достапна форма

Imidacloprid. 0. За употреба во Употреба на наведени овошје и орев дрвја, inlcuding цитрус, јаболко, праска, цреша, и насади; и onlisted зеленчук, вклучувајќи домати, моркови, пиперки, дињи, краставици, билки; и на наведени бобинки, вклучувајќи јагоди, малини, боровинки, грозје и зеленчук.Aphids, краставица бубачки, лист жирито, thrips, whiteflies, Колорадо компир бубачки, ентони бубачки,.

Главните карактеристики

Избор на клиент