.

.

ONETK Обтекател Поддршка за Полнење одговара за Харли Дејвидсон Роуд Глајд FLTRX FLTRK FLTRXS FLTRU FLTRUSE 2015-2020,Црна

ONETK Обтекател Поддршка за Полнење одговара за Харли Дејвидсон Роуд Глајд FLTRX FLTRK FLTRXS FLTRU FLTRUSE

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

【Име на производ】Aftermakrt Црна Роуд Глајд Обтекател Поддршка за Полнење одговара за Харли Дејвидсон Роуд Глајд FLTRX FLTRK FLTRXS FLTRU FLTRUSE 2015 2016 2017 2018 2019 2020 година. 【Карактеристики】Обтекател Планината форми лесна сјај црна транзиција помеѓу црна мотор стража и темна боја обтекател. 【Како се работи】 Заменува Оригиналната Опрема хром издание. 【Во Кутија】 Лево и десно обтекател поддршка и за појавување на моторот guard стеги. 【Цел Со Доверба】ONETK сака да бидете сигурни дека сите производи ги исполни вашите очекувања и пред и по инсталацијата.Контактирајте со нашата Служба за корисници Тим, кои ќе бидат среќни да се грижи за вас во врска со какви било прашања може да имате.Aftermakrt Црна Роуд Глајд Обтекател Поддршка за Полнење одговара за Харли Дејвидсон Роуд Глајд FLTRX FLTRK FLTRXS FLTRU FLTRUSE 2015 2016 2017 2018 2019 2020 Details:Обтекател Планината форми лесна сјај црна транзиција помеѓу црна мотор стража и темна боја fairing Replaces на Оригинална Опрема хром edition Fitments : одговара за 2015-подоцна Роуд Глајд моделите.одговара за 2020 Роуд Глајд FLTRX,Роуд Глајд Ограничен FLTRK,Роуд Глајд Посебни FLTRXSfits за 2019 Роуд Глајд Ултра FLTRU,Роуд Глајд Посебни FLTRXS,Роуд Глајд FLTRXfits за 2018 Роуд Глајд FLTRX,Роуд Глајд Ултра FLTRU,Роуд Глајд Посебни FLTRXSfits за 2017 Роуд Глајд FLTRX,Роуд Глајд Ултра FLTRU,Роуд Глајд Посебни FLTRXSfits за 2016 година Роуд Глајд Ултра FLTRU,Роуд Глајд FLTRX,CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE,Роуд Глајд Посебни FLTRXSfits за 2015 CVO Роуд Глајд Ултра FLTRUSE,Роуд Глајд Посебни FLTRXS,Роуд Глајд FLTRXIn кутија : Лево и десно обтекател поддршка и за појавување на моторот guard стеги.

Главните карактеристики

Избор на клиент