.

.

Caltric О-Прстен Blue Drive Синџир & Sprockets Полнење Компатибилен Со Kawasaki Ex650 Екс-650 Нинџа 650R 2006-2014

Caltric О-Прстен Blue Drive Синџир & Sprockets Полнење Компатибилен Со Kawasaki Ex650 Екс-650 Нинџа 650R 2006-2014

DEN 2200.80

Пристапност
Во достапна форма

СИНА О-ПРСТЕН ВОЗИ CHAINFRONT и ЗАДНИ SPROCKETS KITFEATURES : Сино О-Прстен Вози Синџир доаѓа во стандард 120 Линкови.Сина О-Прстен Вози Синџир со Master Линк (Затегнувачка Цврстина на 8200 фунти).О-Прстен Стил значи тоа ќе трае подолго, со помалку одржување од конвенционалните синџир.Пред Затегнувачки Заби : 15 Rear Затегнувачки Заби : 46 Compatible со Kawasaki models EX650 Нинџа 650 R 2006-2014.

Главните карактеристики

Избор на клиент