.

.

XYAM Бисквит Создателот Колаче Машина за Правење Колачиња Притиснете Пиштол Торта Декорација 13 Cookie Ножеви & 8 Тесто Млазници Cookie Притиснете Шлаг Сет

XYAM Бисквит Создателот Колаче Машина за Правење Колачиња Притиснете Пиштол Торта Декорација 13 Cookie Ножеви

DEN 150.96

Пристапност
Во достапна форма

Домашни колачиња, торта, донесе радост за живот.Нека пријатели да имаат вкус на вашиот занает.Лесно ракување.Намена : за печење, цевки, мулти-функција колачиња, крекери, пиштол игри. 20 цвеќе нека ти едно време се исполнат различни колачиња моделирање.Спецификации : Димензии : 230*140mm/9*5.5 Тип : Торта декорирање пиштол set Color : Silver Quantity : 1pc Material : Нерѓосувачки steel Elongation бар должина : 150mm/5.9 Нето тежина : 900g Package се вклучени : 1x Househeld колачиња бисквит украсување пиштол.8x млазници.13x бисквит модели.Карактеристики : домашни колачиња, торта, донесе радост за живот.Нека пријатели да имаат вкус на вашиот занает.Лесно operation Purpose : печење, цевки, мулти-функција колачиња, крекери, пиштол games20 цвеќе нека ти едно време се исполнат различни колачиња modelling How да се користат : 1. Држете го нерѓосувачки челик retainer на горниот крај на цилиндар и се повлече до горната страна да се укине клипот.Се претвори во затворен прстен надолу, пополнете цилиндар со добро тесто, изберете моделот плоча да се стави во затворен прстен, и да се обрне внимание на позицијата на умираат плоча паралелно, и ги заостри затворен прстен на цилиндар.2. Фатете го џојстикот и пука на пиштол, секој пат, формирање на бисквит.

Главните карактеристики

Избор на клиент