.

.

Кисело Моќ Цевчиња Различни Пакет од 10 Вкусови (2 на секој вкус, Вкупно 20)

Кисело Моќ Цевчиња Различни Пакет од 10 Вкусови (2 на секој вкус, Вкупно 20)

DEN 948.00

Пристапност
Во достапна форма

Различни Пакет - 10 вкусови. 2 за секој вкус, Вкупно 20. Вкусови се : Манго, Страст Овошје, Јагода, Памук Бонбони, Розова Лимонада, Сина Малина, Лубеница, Зелено Јаболко, Дива Цреша, Четири Бои.Професионално спакувана со Тајно Бонбони Продавница и испраќаат двојно заградена да се обезбеди безбедно доаѓањето на вашата врата.Доаѓа во Тајна Бонбони Продавница Кутија.

Главните карактеристики

Избор на клиент