.

.

HONEYWELL S&C BZ-Р-А2 Основните Прекинувач, PIN Клипот, SPDT, 15A, 480

HONEYWELL S&C BZ-Р-А2 Основните Прекинувач, PIN Клипот, SPDT, 15A, 480

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Цена За : Секоја Microswitch Тип : Стандард Actuator Стил : Pin Клипот се Префрлите Работење : (Не е Применливо) Оперативни Сила Max : 9ozf Контактирајте со Напон AC Околија : 480 V Пред Патување : 0.012" Ro HS Согласност : Да.

Главните карактеристики

Избор на клиент