.

.

Томи Hilfiger Мажите Кратко Sleeve Логото на Т-Маица

Томи Hilfiger Мажите Кратко Sleeve Логото на Т-Маица

DEN 786.72

Пристапност
Во достапна форма

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Во текот на годината, чувајте го на чиста и класичен со овој екипажот деколте, tee од Томи Hilfiger.Т кошула за мажи со екипажот вратот гердан дизајн.Мажите т кошула со везени знаме логото на ракав.Томи Tee со графички дизајн на предната страна.Кратко sleeve tee во мек памучен материјал.

Главните карактеристики

Избор на клиент