.

.

Студ Вреќа Грав Торба Стол: Гигант 5' Memory Пена Мебел Грав Кеса - Големи Троседот со Мека Микро Влакна Покрие - Вар

Студ Вреќа Грав Торба Стол: Гигант 5' Memory Пена Мебел Грав Кеса - Големи Троседот со Мека Микро Влакна Покрие

DEN 3720.00

Пристапност
Во достапна форма

Забава за секого : голема големина за двете деца и возрасни, оваа удобен Грав торба е совршен мебел прилог на било подрумот, семејна просторија, ученичкиот дом или соба без разлика дали како игри стол или студија на самото место.Преголеми вреќа : 60 x 60 x 34 инчи - Колапс во седиштето дека сака ќе се врати и форми да се вклопи во вашиот тело; со простор за две, може да се умилкувам на телото се затвори, ги споделите со некој пријател, или да се шират навистина да се релаксира.Дише и удобно тоа е исто така многу отпорни на влага.Исечкан мемориска пена : Студ вреќа Грав торба столици се полнети со рендан, мека, мемориска пена комбинација, која е многу издржлив за да се одржи обликот, а да се зголеми комфорот нивоа за крајната студ моменти.Удобен Мебел опфаќа : отстранлив двојно stitched микро-велур влакна е мека на допир, машина перат, и отпорни на дамки, и промена на бојата за лесно одржување.Маски се мека, еластична и сензуални на допир, но, сепак, тоа е исто така се отпорни на дамки и промена на бојата.Машина-перат.Нашата премиум микро влакна опфаќа се совршена комбинација на удобност, лесна за заштита и трајност.Направени во САД со висок квалитет, лесни и меки рендан пена, премија патентите, и рака избрани ткаенини кои се двојно stitched за максимална сила и издржливост.Боја : Microsuede - Вар.

Главните карактеристики

Избор на клиент