.

.

Alvita Мудрец Чај, Органско, на 24 Count (Пакување од 3)

Alvita Мудрец Чај, Органско, на 24 Count (Пакување од 3)

DEN 556.32

Пристапност
Во достапна форма

Билка е латинското име, Salvia, преведува во ""да се биде спасен.Во Кинески, Индиски, и Северно-Американски билни практики, чај направен од лисја жалфија се користи како смирувачки, ладење дигестивниот помош.Alvita Мудрец Чај, Органско, на 24 Count (Пакување од 3).

Главните карактеристики

Избор на клиент