.

.

Монтереј Клубот на Жените Дивиот Запад Спорт Разлика Поврзана Skort #2938

Монтереј Клубот на Жените Дивиот Запад Спорт Разлика Поврзана Skort 2938

DEN 594.00

Пристапност
Во достапна форма

97% Полиестер, 3% Spandex.Патент затворање.Повлекување на дизајн со еластична за прилагодливи одговара.Храбар обратна крои разлика линии.Се водат поврзана ткаенина конструкција за удобност и леснотија на мобилност.Во прилог внатрешна шорцеви со 4" inseam за дополнителна удобност и покриеност. 2 невидливи странични џебови со патент за удобен и безбедно складирање на мали објекти.Нашиот потпис Сува Замав влага-wicking ткаенина ви држи сува и удобно.Монтереј Клуб е активен начин на живот бренд кој беше понудата на квалитетни-управувано, високи перформанси мажи и жени облека од 1987 година. Монтереј Клубот на Жените Дивиот Запад Спорт Разлика Поврзана Skort #2938.

Главните карактеристики

Избор на клиент