.

.

SKT-34283 1/2 Вози 6 Точка Длабоко Метрички Влијание Штекер 33mm

SKT-34283 1/2 Вози 6 Точка Длабоко Метрички Влијание Штекер 33mm

DEN 760.80

Пристапност
Во достапна форма

Корозивни отпорни и ласерски гравирани секој 120°.Екстра одморите длабочина и носот-надолу дизајн.Sure Grip хексадецимален дизајн дискови страна на fastener, не агол.Направен во U. S. A. Од Производителот Направени во U. S. A., кој SK е Sure Grip® хексадецимален дизајн, кој го вози страна на хексадецимален, не агол.Ова не само што обезбедува зголемена сила, но исто така се избегнува и заокружување на ' рѓосано или оштетени сврзувачки елементи, кои може да се случи кога со користење на остар заробиме хексадецимален алатка.Екстра одморите длабочина за да се овозможи употреба каде навој сврзувачки елементи штрчи над орев или каде fastener е domed.Е прекриена со ' рѓа-превентивна соединение, што ги прави исклучително отпорни на корозивни фактори.Ласерски гравирани со екстра-големи ознаки за подобра читливост.

Главните карактеристики

Избор на клиент