.

.

3M 00051131170926 Versaflo S-607-10 Замена Аспиратор со Внатрешен Покровот за Употреба со Премиум Главата Суспензија, Бела (Пакување од 10)

3M 00051131170926 Versaflo S-607-10 Замена Аспиратор со Внатрешен Покровот за Употреба со Премиум Главата Суспензија,

DEN 7659.84

Пристапност
Во достапна форма

Премија за обновливи суспензија худ.Цена-ефикасен избор за некои високи располагање го оценувате средини.Само заменете ја soiled худ ткаенина е заменет, додека прекин и воздушниот ducting може да се користи.За употреба со употреба-950 премиум главата суспензија.Одобрени за користење со одредени 3 M напојува воздух прочистувачките и доставени воздух респираторните системи.Премија за обновливи суспензија можат да бидат многу ефективни избор за некои високи располагање го оценувате средини—само soiled худ ткаенина е заменет, додека прекин и воздушниот ducting може да се користи.Со S-950 Премиум Главата Суспензија инсталиран внатре, S-607 худ е одобрен за употреба со одредени 3 M Напојува Воздух Прочистувачките и Доставени Воздух Респираторните Системи.S-607 е замена хауба за S-657 Худ Собранието.

Главните карактеристики

Избор на клиент