.

.

Bibliotheca Tattle Лента Desensitizer 930-в

Bibliotheca Tattle Лента Desensitizer 930-в

DEN 839.76

Пристапност
Во достапна форма

Идеален за високо-волумен на исходот-само операции.Безбедно desensitizes bibliotheca Tattle-Лента за Безбедност Ленти.Десктоп стил.УЛ-Уверение.Единица мерки 1-1/2"H x 10"W x 5", D. Оваа брза, ефикасна уред се приспособува на речиси секоја работа конфигурација и е идеален за високо-волумен на исходот-само операции.Тоа сигурно desensitizes bibliotheca Tattle-Лента за Безбедност Ленти за печатење на материјали и Цд-а.Десктоп стил единица мерки 1-1/2"H x 10"W x 5", D. УЛ-Уверение.

Главните карактеристики

Избор на клиент