.

.

Мебел Перница 20Pcs Мебел Нозе Заштитници на Силиконски Нозе Влошки Анти Лизга Hairpin Душеци Табела Стол Нога Капи за Заштита Опфаќа Кат Заштитник за Подот Заштита

Мебел Перница 20Pcs Мебел Нозе Заштитници на Силиконски Нозе Влошки Анти Лизга Hairpin Душеци Табела Стол Нога

DEN 1442.40

Пристапност
Во достапна форма

На дното дијаметар е прибл. 3 cm/1. 2 инчи.Ширината на врвот дупката е околу. 1 cm/0. 4 инчи.Сет од 20 парчиња на мебел нога заштитници не се лизга силикони маса и стол нога заштитници.Овие hairpin нога кат заштитници ќе се осигурате дека вашиот мебел нозе ќе не нула, оставете марки или оштетување на подот.Кога се инсталира на место, тие ќе се обезбеди потпора за вашите подот, така што вашите омилени мебел ќе не слајд наоколу.Овие стапки се совршен додаток на кафе на маса, стол, столче, клупа или биро.

Главните карактеристики

Избор на клиент