.

.

КООРДИНАТОР Деца Дрвени Зафатен Одбор Патент Тока Потреби Montessori Патување Играчка Подарок

КООРДИНАТОР Деца Дрвени Зафатен Одбор Патент Тока Потреби Montessori Патување Играчка Подарок

DEN 1175.76

Пристапност
Во достапна форма

Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да се врзуваат и поштенски својот пат во облекување животни вештини.Направен од природни дрва, зафатен одбор е без тешко агли.да се игра.Специјално дизајнирани за 1-2 години бебиња учење како да се патент, чевли чипка, тока, вратата botls, слушалка, заклучување, и повеќе живот пракса моторни вештини.Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користење на нивните .Обука на вашиот babys прст способност.Мала играчка голема за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца.Опис : - Зафатен активност одбор играчки им овозможи на децата да се врзуваат и поштенски својот пат во облекување животни вештини. - Специјално дизајниран за 1-2 години бебиња учење како да се патент, чевли чипка, тока, вратата botls, слушалка, заклучување, и повеќе живот пракса моторни вештини. - Им помага на децата да ги користат нивните раце за движења,ги поттикнува децата да уживаат користење на нивните .Обука на вашиот babys прст способност. - Изработени од природни дрва, зафатен одбор е без тешко агли.да се игра. - Мала играчка голема за патување, како во авион или патување со автомобил.Одличен подарок за 1-2 години деца.Спецификација : - Материјал : Дрвени - Size : 38x30cm/14.96x11.81inch Package Вклучува : 1 Парче Зафатен Одбор : ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Главните карактеристики

- Material:
Wooden
- Size:
38x30cm/14.96x11.81inch
Package Includes:
1 Piece Busy Board :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Избор на клиент