.

.

JFG Мотоцикл ТРКИ Синџир Водич Guard Заштитник CNC 6061-T6 Алуминиумски Мотор Синџир Guard Заштитник за WR250F WR450F YZ250 YZ250F YZ450F RMZ250 RMZ450 RMX450Z DRZ250 DRZ400SM RMX450Z

JFG Мотоцикл ТРКИ Синџир Водич Guard Заштитник CNC 6061-T6 Алуминиумски Мотор Синџир Guard Заштитник за WR250F

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

【 FITMENT 】-Мотор Синџир Водич Одговара За WR250 F 2001-2006 WR400 F 1998-2000 ГОДИНА WR426 F 2001-2002 WR450 F 2003-2006 YZ125 1997-2007 YZ250 1997-2007 YZ250 F 2001-2006 YZ400 F 1998-1999 YZ426 F 2000-2002 YZ450 F 2003-2006 RM125 1996-2008 (Modle T / V / W не може да се користи) RM250 1996-2008 (Modle T / V / W не може да се користи) RMZ250 2007-2019 RMZ450 2005-2019 RMX450 Z 2010-2019 DRZ250 2001-2007 DRZ400 2000-2004 DRZ400 E 2000-2007 DRZ400 S 2000-2019 DRZ400 SM 2005-2019. 【 МАТЕРИЈАЛ 】-Мотор Синџир Водич Е Направен од 6061-T6 Алуминиум.Посилно Од Самата Синџир Водичи И Тоа Обезбедува Најдобра Заштита За Вашиот Синџир Во Некои Од Најтешките Услови На Возење. 【 ФУНКЦИЈА 】-Овој Синџир Guard Водич Совршено Го Штити Синџир за Време на Возење И се Избегнува Оштетување На Синџирот.Потрајни Од Акциите.Одржување На Мазност На Електроенергетскиот Систем Континуирано Во Текот На Удари И Големи Капки, И Да Се Спречи Синџир Од Испаѓање. 【 НАДВОРЕШНОСТА】-Прекрасен Изглед, Многу примамливо, Може да се Направи Мотоцикли Стане Фокус.Дури И Во Процесот На Јава, Можете Да Им Дозволите На Другите Гледаат Вашиот Мотор На Прв Поглед.Користење на CNC Технологија, Обичните Судир И Судир Тешко Може да Предизвика Абење На Овој Мотоцикл Синџир Водич.Во Можност Да Се Одржи Нов Државата За Долго Време. 【 UANTITY 】-1*Синџир Guard Водич.Упатство за Инсталација НЕ Е Вклучена.Ве Молиме Проверете Го Ова Внимателно Да Бидете Сигурни Дека Тоа Е Костим За Вас.Лесно Да Се Installinder.

Главните карактеристики

Избор на клиент