.

.

upscreen. Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник за Топаз Т-LBK755SE-WFB1-Р, самолепливи, Заштита на Приватноста, Multitouch Оптимизиран

upscreen. Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник за Топаз Т-LBK755SE-WFB1-Р, самолепливи, Заштита на Приватноста,

DEN 2188.80

Пристапност
Во достапна форма

ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот уред има криви рабовите на екранот, филмот е намерно намалување помала од екранот.Еден пакет (сет) содржи : 1 upscreen Шпион Shield Clear Privacy Екран Заштитник, 1 Чистење Избрише, 1 Мазнење Картичка, 1 Влажна Подлога, 1 Прашина Смена, 3 Водич Налепници, Инструкции за Инсталација.Нула Заштита, Прецизно Сечење, екран на Допир оптимизиран.Лесно, балон-бесплатна инсталација.Лесно Чистење, Заштита на Приватноста, самолепливи.

Главните карактеристики

Избор на клиент