.

.

Ticuenicoa 7x5ft Пролет Градина Сцена Позадина Зелени Растенија Градинарство Гранџ Камен Ѕид Зеленило Банер Ване Гранка Покрие Гроздобер Архитектура Фото Позадина Свадб

Ticuenicoa 7x5ft Пролет Градина Сцена Позадина Зелени Растенија Градинарство Гранџ Камен Ѕид Зеленило Банер

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Roll up цврсто со еден цилиндар, и да чекаат за една ноќ или за подолго да се отстрани браздата.Тоа ќе биде испорачуван укината, можете да се тркалаат на цевка за една ноќ или за подолго да се отстрани браздата. Позадина е изработен од винил кој не може да се мијат во вода, но може да се избриша дамки со влажна крпа.Повод : Совршена позадина за различни партии, фестивали, празници и настани.Топло Совети : На производ само вклучува позадина себе.Имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт прво.Одликувајќи се со големи димензии, тоа offersyour гости забава и стилски начин да се сетам на ден, или сами или како група во слика.За Фотографија : 1.Почитувани Купувачи : Ние ги преземе клиентите искуства и задоволства што нашиот прв приоритет. Позадината не вклучуваат стои или светла.Позадина е тенка, лесна, не-рефлективен и издржливи без џеб на нејзиниот врв, погоден за забава, одмор, свадба, роденден, новороденче, деца, студио, клуб, настан или насловна фотографија, декорација, итн.Материјал : Професионална фотографија крпа, Тенка винил со не пол џеб, Компјутерот печатен со живописни бои.Позадина не е водоотпорен, ве молиме да не ја мијат во вода, ако тоа е валкано, можете да го користите влажна крпа за да ги избрише тоа.За Набори : Со цел да се олесни транспорт и пакување, позадина ќе биде укината за да ја испратите.

Главните карактеристики

Избор на клиент