.

.

Сојузничките Месинг TR-10 Суета Врвот 1 Прстен Гостин Крпа Носителот, Мат Бела

Сојузничките Месинг TR-10 Суета Врвот 1 Прстен Гостин Крпа Носителот, Мат Бела

DEN 5913.60

Пристапност
Во достапна форма

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Креативен простор за заштеда на енергија дизајн.Дизајнер заврши ќе се обезбеди отпорност на слободни перформанси.Достапни во различни дизајнер завршува.Традиционалниот дизајн со класичен дизајн елементи.Производи се обезбедени со ограничено траење.Оваа елегантна суета врвот гостин крпа носителот ќе додадете стил и погодност за вашата бања décor.Гостин крпа носителот има солидна месинг прстен да се задржи вашата крпи на дофат на мијалникот каде што се потребни.Гостин крпа застане е идеално големина за рака крпи и washcloths.Тешки база ќе помогне да се спречи стојат од ѓубрето.На Tribecca Колекција е малку слични на нејзината "сосед," на Soho собирање и е лесно да се спарите со тоа.Двете функција тапи, snub-nosed дизајни.Разликата се гледа во filial облик : додека Soho има заоблени крајот, Tribecca е рамен, детални со риџ.Tribecca, исто така, прави повеќе користење на здолниште дека циклуси околу filial.Тоа е око-фаќање на функција се гледа низ оваа колекција, особено на крпа барови, прстен, и valets; гимнастик/држач, четка за заби; сапун јадење; тоалет хартија носители; облека куки; и бричење/шминка огледала.Колекцијата, исто така, вклучува стакло и дрво полиците и самостојна, четири-рака замав крпа и камериер.

Главните карактеристики

Избор на клиент