.

.

Моќ Лифт регулируема Облегалка Столчиња за Стари лица со Масажа & Греење, СТП Кожа Sleeper Чаир, Троседот Recliners за Дневна Соба, домашно Кино Седиште Бесконечна Позиција/

Моќ Лифт регулируема Облегалка Столчиња за Стари лица со Масажа & Греење, СТП Кожа Sleeper Чаир, Троседот Recliners

DEN 453.60

Пристапност
Во достапна форма

【Добар Асистент Моќ Лифт регулируема Облегалка】моќ лифт регулируема облегалка стол овозможува удобно седење и помош за оние кои може да ви треба малку помош добивање надвор од своето седиште.Контролирани од страна копчето за да им помогне на болните, високи или постари лица да застане лесно без ставајќи притисок на грб или нозе, непречено да се прилагоди на укинување или полулегнал позицијата која ја сакате.Ако сте во потрага по подарок за вашите родители, тоа е убав избор за семејство за Денот на Мајката, Божик, Нова Година дена, и др. 【Масажа и Греење】Оваа власт лифт регулируема облегалка стол со четири поени масажа (грб, lumbar, бедро, нога) со пет прилагодливи режими и две интензитет опции, ви нуди целосна масажа на телото на вашиот дом.Backrest со lumbar греење функција, ќе даде дополнителна удобност и помага да се подобри хронична lumbar болести.Има тајмер функција во 15/30/60 минути кој е погоден за вас да се постави масажа време. 【Безбедност и User-friendly】Сите дрво плочи кои се користат во оваа моќ лифт регулируема облегалка се формалдехид-слободни.Две дополнителни страна складирање вреќи да се одржи далечински контроли, списанија и така натаму, одличен за гледање ТВ, читање и чекалницата дреме.Моќта регулируема облегалка стол, исто така, со USB полнењето функција на правото потпирач, ќе ви овозможи да ја полните вашата апарати(Мобилен Телефон, i Pad) во текот што седи или полулегнал. 【Удобно Мек Тепих】моќ лифт регулируема облегалка се направени од добри квалитетни материјали.Воздух за дишење мека СТП кожа заврши, дебели сунѓерот баласт, висок назад и широк потпирач обезбеди многу удобно се чувствуваат седи од 150° рамен на релаксација, таа е одличен избор за домашен театар. 【Лесно Собранието и се Грижи бесплатна Услуга】ќе добие 2 кутии, тоа трае само неколку чекори за да се соберат на електрична лифт стол, сите делови и настава се вклучени, без завртка е потребно.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние секогаш ќе биде тука за вас, и се надеваме дека ќе ви донесе најдобар шопинг искуство.Боја : Црна-2.

Главните карактеристики

Избор на клиент