.

.

Wzglod Леано Железо Писмо Кутија Врвот Вчитување Пошта Кутија со Копче за Заклучување поштенско Сандаче Ѕид Инсталација Црна

Wzglod Леано Железо Писмо Кутија Врвот Вчитување Пошта Кутија со Копче за Заклучување поштенско Сандаче Ѕид

DEN 4639.44

Пристапност
Во достапна форма

Прикажување на оваа убава кутија за пред тремот за daily mail испораки.Широко се користи : може да се користи во куќи, вили, courtyards, на отворено, училишта и заедници, итн.Тоа може да се инсталира било каде да се соберат писма, печати, итн, за да се олесни вашиот живот.Поштенско сандаче големина : 28.4*12.5*41cm, испорака големина : 24 * 4cm.Совршен за надвор од dorm соба за белешки и други важни документи.Ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се најде решение.Пошта Кутија Е Дизајниран За Да Се Поправи На Надворешен Ѕид И Е Направен Од Тешки Нерѓосувачки Челик Со Безбедна За Заклучување.Со Врвот Отворање Писмо Размавта Помага Да Се Задржи Mail Сува И Го Спречува Водата Ingress.Име на производ : Mailbox Product материјал : алуминиум, поцинкуван sheet Process : двострано drawing Colour : Црна,Златна , White Size : 28.4*12.5*41cm Delivery порта големина : 24 * 4cm Installation метод : ѕид installationquantity : 1 Mailbox Применливи предмет : заедница, вила, училиштето, семејството, хотел, ресторан, и сл.Метална поштенско сандаче со едноставен модерен дизајн додава дека ќе поднесе жалба, додаток за полнење за лесно монтирање на ѕид, и lockable складирање оддел кој ја чува вашите писма и списанија безбедно.

Главните карактеристики

Избор на клиент