.

.

Dongdexiu Компјутер Компонента Алуминиум Легура Надворешни DVD Рекордер USB3.0 Мобилни Надворешни Десктоп, Лаптоп Оптички Диск

Dongdexiu Компјутер Компонента Алуминиум Легура Надворешни DVD Рекордер USB3.0 Мобилни Надворешни Десктоп, Лаптоп

DEN 631.20

Пристапност
Во достапна форма

【Висок Квалитет】Направен од високо-квалитет и безбедна материјали, безбедно и издржливи. 【Практични】го Користите овој Компјутер компонента за да го направи вашиот компјутер покорисно отколку било кога. 【Пријателски По-продажбата на Услугата】Ако производот има каков било квалитет или логистички проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши тоа за вас.Компјутер Компонента Алуминиум Легура Надворешни DVD Рекордер USB3.0 Мобилни Надворешни Десктоп, Лаптоп Оптички Диск.

Главните карактеристики

Избор на клиент