.

.

Бристол Организатор, Огледало, e-Mail Носителот, Полица со Куки, 20 Дамка Бои - Копче за Држачот за Ѕид Полица, Декоративни Огледало, Farmhouse Entryway Огледало на Ѕидот Организ?

Бристол Организатор, Огледало, e-Mail Носителот, Полица со Куки, 20 Дамка Бои - Копче за Држачот за Ѕид Полица,

DEN 2375.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашите Бристол Организатор е сопствени направени да нарачате, рачно изработени во Warrington, ПА во САД.Ова НЕ е масовно произведени производ.Достапни во 20 Бои (Главна Слика што ќе се Прикажува со Посебен Орев).Димензии : Вкупната Големина 22" Инчи Широка x 24" Инчи Висок x 5" Длабоко, Полица 11.5" Инчи Широка x 3.5" Инчи Длабоки, Џеб 10" Инчи Широка x 6" Инчи Висок x 2.5" Инчи Длабоки.Нашиот џеб ќе одговара стандардна големина копија на хартија и папки.Огледало мерки 15" Широк x 10 Висока.Куки : Ова организаторот може да се нарача со сопствен број на Куки.Изберете од 0 до 4 еден куки одлична за јакни, ранци, капи, копчиња или дури и куче поводник.Изберете од 0 до 4 клучни куки, одлична за организирање на автомобил копчиња и куќата клучеви.Изберете од 5 кука завршува (Главна Слика што ќе се Прикажува во Бранеа Никел).Виси Хардвер : Ова организатор доаѓа со тешки клучалката закачалки и 2 base подлога.Нашите САД рачно изработени Бристол Организатор нуди одлична алатка со опција за два вида на куки, прикажување на полица, големи складирање отпадоци и декоративни огледало.Секој организатор е направен за да цел овозможувајќи ни да понуди 20 бои, обичај број на куки достапен во 5 бои.Вие сте во можност да се прилагодите ова парче да одговара на вашиот ентериер.

Главните карактеристики

Избор на клиент