.

.

ESGT 3 Барови Ѕид Монтирани Крпа Потоплите, Злато Електрични Загреан Пешкир Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик Plug-in Крпа Греалка за Бања

ESGT 3 Барови Ѕид Монтирани Крпа Потоплите, Злато Електрични Загреан Пешкир Багажник, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 8351.76

Пристапност
Во достапна форма

【ВИСОКА БЕЗБЕДНОСТ】 : Преку постојано истражување и развој, на температура од нерѓосувачки челик може да се прилагоди за да 50-55 степени со контрола на температурата функција на греење жица.По крпа маска, површинската температура на крпа и рек ќе се зголеми соодветно на тоа и не ќе го надмине 70 целзиусови степени. 【ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА И ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина】 : Нема шум, нема загадување, заштеда на енергија и заштита на животната средина, прекрасен изглед, лесно да се користи. 【5 ГЛАВНИ КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Електрични сушење, лесна инсталација, цврсти и издржливи, супер товарот, безбедно и заштеда на енергија. 【НИСКИ ТРОШОЦИ НА КОРИСТЕЊЕ】 : Електрични крпа рек сила на овој производ е само 35w, ефикасни и прифатливи, луксузен спа искуство.Тие се загрее вашиот крпи, така што сушење исклучување по туш или када, никогаш не била толку топла и пријатна.Крпа потоплите, исто така, го забрза сушење на вашата крпа, така што никогаш да не замина со влажен еден. 【ДОЛГ животен ВЕК】 : Загреан пешкир железнички е направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, крпа рек род се направени од не ' рѓосувачки челик и има ниска содржината на никел.Прицврстување и отпорност на корозија, лесен за чистење.Електрични крпа рек електрична Железница 3 Барови Скала на 304 нерѓосувачки челик Облека/крпа потоплите решетката за бања Карактеристики : 1. Мултифункционален крпа решетката. 2.304 нерѓосувачки челик материјал, водоотпорен и безбедно. 3. Брз топлина за сушење, 5 минути греење. 4. Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија. 5. Интелигентни постојана температура, нема да биде жешка.Име : Крпа Потоплите, од Нерѓосувачки челик, електрични крпа рек Производ големина : 480*610*230mm Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Греење time : 5-10 минути Напон : 220 V - 240 V Моќност : 35 W Температура : 50-55℃ Водоотпорен оценка : IP44 Пакетот Вклучува : 1* Загреан Пешкир Железнички 1* Инсталација на Додатоци 1* Инсталација Рачно.

Главните карактеристики

Избор на клиент