.

.

Мотоцикл Синџир Водич Guard Заштитник Dirt Bike Синџир Guard Заштитник CNC 6061-T6 Алуминиум за CRF150F 2003-2009 CRF150F 2012-2017 CRF230F 2003-2009 2012-2017 2019 CRF250F 2019-2020(црвено)

Мотоцикл Синџир Водич Guard Заштитник Dirt Bike Синџир Guard Заштитник CNC 6061-T6 Алуминиум за CRF150F 2003-2009

DEN 647.76

Пристапност
Во достапна форма

【 FITMENT 】-Мотор Синџир Водич Одговара За CRF150 F 2003-2009 CRF150 F 2012-2017 CRF230 F 2003-2009 2012-2017 2019 CRF250 F 2019-2020. 【 МАТЕРИЈАЛ 】-Мотор Синџир Водич Е Направен од 6061-T6 Алуминиум.Посилно Од Самата Синџир Водичи И Тоа Обезбедува Најдобра Заштита За Вашиот Синџир Во Некои Од Најтешките Услови На Возење. 【 ФУНКЦИЈА 】-Овој Синџир Guard Водич Совршено Го Штити Синџир за Време на Возење И се Избегнува Оштетување На Синџирот.Потрајни Од Акциите.Одржување На Мазност На Електроенергетскиот Систем Континуирано Во Текот На Удари И Големи Капки, И Да Се Спречи Синџир Од Испаѓање. 【 НАДВОРЕШНОСТА】-Прекрасен Изглед, Многу примамливо, Може да се Направи Мотоцикли Стане Фокус.Дури И Во Процесот На Јава, Можете Да Им Дозволите На Другите Гледаат Вашиот Мотор На Прв Поглед.Користење на CNC Технологија, Обичните Судир И Судир Тешко Може да Предизвика Абење На Овој Мотоцикл Синџир Водич.Во Можност Да Се Одржи Нов Државата За Долго Време. 【 UANTITY 】-1*Синџир Guard Водич.Упатство за Инсталација НЕ Е Вклучена.Ве Молиме Проверете Го Ова Внимателно Да Бидете Сигурни Дека Тоа Е Костим За Вас.Лесно Да Се Installinder.

Главните карактеристики

Избор на клиент