.

.

3M 03090 Перформанси Мека Пескарење Сунѓер, 5-1/2 х 2-3/4

3M 03090 Перформанси Мека Пескарење Сунѓер, 5-1/2 х 2-3/4

DEN 160.56

Пристапност
Во достапна форма

Се користи за китови, глазура и буквар за пескарење.Флексибилна пена пескарење подлога дизајниран за подобро површина по завршувањето решенија, секој сунѓер е многу флексибилен за да подеднакво песок криви области како што се браници, сложени тело линии, светлата отвори вратата рачки, вратата jambs, и повеќе.За дополнителна флексибилност, овие пескарење сунѓери може да се користи за било влажно или суво пескарење.Се користи во текот на Фаза 4 од 3 M Тело Поправка Систем.

Главните карактеристики

Избор на клиент