.

.

JMXAFMY Миленичиња Куче Квалитет Ранец Преносни Отворено Дише Двојно Рамо Оксфорд Туристички Ранец за Сите Видови на Кучиња и Мачки

JMXAFMY Миленичиња Куче Квалитет Ранец Преносни Отворено Дише Двојно Рамо Оксфорд Туристички Ранец за Сите Видови

DEN 2555.52

Пристапност
Во достапна форма

1. Направени од премиум материјал, издржлив, дише и удобно. 2. добар дизајн, дозволете му на вашето домашно милениче да го видите сонце и сценографијата од надворешниот свет.Неколку вентилација дупки на страната на ранец, да обезбеди suffient циркулацијата на воздух, направете вашето домашно милениче дишат удобно. 3. Мазна патент, лесен за да го отворите и затворите, трајни и практични. 4. Ергономски прошируваат рамо, рака, направи да се носат вашето домашно милениче без никаков напор.Совршен за патување, пешачење, планинарење и дружење. 5. Вашето домашно милениче ќе ви се љубовта.Материјал : Polyester Style : Fashion Applicable Куче Раса : Universal Season : Сите seasons Pattern : Solid Feature : Breathable Customer услугата : 1. Совршен шопинг искуство : Пред ставање на ред, ве молиме прочитајте производот вовед во детали за да се избегнат грешки во ред.По успешното поставување на цел, ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2 часа.Секој производ помина квалитет проверка пред да замине фабрика.Ако поради некоја причина не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте ме веднаш.Тоа што сте среќни е наш врвен приоритет!Ако ви треба друга тема производи, добредојдовте продавница.2. Пред ставање на ред, проверете дали вашиот приемот детали се точни.Мора да се има логистички трошоци, бидејќи на ред се соберат информации.3. Поради логистика превозникот, особено за време на сезона, може да има некои грешки во време на испорака, но ние ќе го избере подобар квалитет логистика превозникот и достава до вас, како е можно поскоро.4. Ние имаме свои магацини во повеќето земји / региони во светот.По поставување на цел, ние да изберат да се соберат стоката од еден магацин во близина на вас.Ако најблискиот магацин не е во парк.Ние донесе до вас од други складишта.

Главните карактеристики

Избор на клиент