.

.

BTIHCEUOT Пена Реверзибилна Playmat, Свитлива Игра Мат Задебелена за Дома за Tavel

BTIHCEUOT Пена Реверзибилна Playmat, Свитлива Игра Мат Задебелена за Дома за Tavel

DEN 7245.36

Пристапност
Во достапна форма

Дозволете бебето да си игра и спие на бебето индексирање мат поудобно и побезбедно.Двојно двострано цртан филм моделот може лесно да се привлечат бебето е поголемо внимание и да се направи бебе сакаат да седат на него и да игра.Подебели дизајн може да се заштити од студ и жештина, и помеки висока густина XPE пена за да се обезбеди заштита.Не се лизга текстура помага на бебето да биде побезбедно и не се повредени, кога се учат да стојат и да чекорат.Свитлива, лесно да се носат и продавница, тој трае само неколку секунди за да се заврши.Функција : 1. Подебели дизајн може да се заштити од студ и жештина, и помеки висока густина XPE пена за да се обезбеди заштита.2. Дозволете бебето да си игра и спие на бебето индексирање мат поудобно и побезбедно.3. Свитлива, лесно да се носат и продавница, тој трае само неколку секунди за да се заврши.4. Двојно двострано цртан филм моделот може лесно да се привлечат бебето е поголемо внимание и да се направи бебе сакаат да седат на него и да игра.5. Не се лизга текстура помага на бебето да биде побезбедно и не се повредени, кога се учат да стојат и да чекорат.Спецификација : Предмет Тип : Бебе да Ползи Mat Material : XPEStyle : Симпатична pet Size : Прибл. 196 x 172cm / 77.2 x 67.7 во Пакет Листа : 1 x Baby Индексирање Мат.

Главните карактеристики

Item Type:
Baby Crawling Mat
Material:
XPE
Style:
Cute pet
Size:
Approx. 196 x 172cm / 77.2 x 67.7in
Package List:
1 xBaby Crawling Mat :
Избор на клиент